Menü
Hakkında

‘MİNİKLERİN LABORATUARI’ na hoş geldiniz. Burada her çocuk; kendi ölçüsüyle, kendi tarifiyle, kendi kuramıyla deneyini yapar. Mükemmel olmak gibi bir hedefimiz yok, kaygımız da. Yaşamdaki o an, neyi gerektiriyorsa, neye izin veriyorsa biz ordayız sadece. Ve bulunduğumuz yerde olmaktan mutluluk duyabilen taraf olmayı seçtik.

Yiyoruz, büyüyoruz, okuyoruz, geziyoruz, oynuyoruz; tıpkı sizin gibi. Sırf eğlenmek için oynama lüksüne sahip olanlardanız. İçimize dolup taşanları bazen çocukların dilinden akıtıyoruz, bazen de yeter deyip kendimiz alıyoruz elimize anne kalemini. Rotamızı ruhumuza çevirdik ve oraya ne düştüyse olduğu gibi başladık yazmaya. Özgün olmayan hiçbir şeye aralamıyoruz kapıları. Şimdiye kadar, hiç alışılmadık açılardan masaya yatırılan konuları okurken, tanıdık hislerle gülümsetiyoruz.

Düşe kalka yürürken, aslında aynı yoldayız hepimiz. Bu ortak yolda yürürken yorulursanız, bir çay molası verin,  ‘MinikLAB’da buluşalım. Ölçüsüz tarif=tarifsiz mutluluk deneyini birlikte yapalım.

Facebook
Yazı Eskimez
Yukarı Çık