Menü
ORGANICARE & ORGANICUM Alışverişi
ORGANICARE & ORGANICUM Alışverişi
    Siparişler geldiii, artık tatile hazırız. Amele yanığını engelleyecek olan güneş kremim, pamuk saç şaheseri şampuanım, banyo sonrası masajla bayıltmaya yardımcı losyonum ve  ahenkle dans eden saçlar için yetişkin şampuanları

organicare organicum şampuan güneş kremi losyon krem
      Daha önce de alışveriş yaptığımız bir site den verdik yine siparişi. Her şeye doğal denildiği şu günlerde, elimizle tutabileceğimiz bir organik kaldı. Onların da ne olduğu malum diyebilirsiniz ama, ona güvenme buna güvenme manyaklığı içerisinde debelenmektense, sonuç odaklı bir çözüm getirmek lazım. Sertifikalı ürün en azından. E bir de fiyat boyutu var. Kanun değiliz ki tonlarca para bayılalım. Dolayısıyla Organicare&Organicum ” Fiyat-kalite açısından en ideal ürünlerden biri hangisidir? ”  in cevabıdır.  İkisi de aynı marka olmakla birlikte, Organicare markası, bebek ve çocuk üzerine yoğunlaşmış. Hassa cildi olanlar da pekala kullanabiliyor. Tek sıkıntısı paketin 1/3 ünün fos çıkması.

Organicare spf 50+ Bebek ve Çocuklar için  Koruyucu Güneş Losyonu

      Çok rahat sürülüyor, yoğun bir krem değil, Üzerimi çıkardıktan sonra olanca çıplaklığımla evin içerisinde deli danalar gibi koşturan beni bile, ayaküstü kremleyecek kadar sürümü kolay. Bazı doğal-organik kremlerin, adeta tezekten çıkmış kadar doğal! burun direği kırıcı kokusu yok Allah tan. Birileri de doğal esanslar kullanmayı akıl etmiş sonunda.  Hepsinde çeşitli esanslar kullanılmış. En önemlisi koruyuculuğu çok iyi. Ben çok memnun kaldım. Daha önce de kullandığım bu kremi tekrar teyit etmiş oldum. Bir manda kıvamında suya sevdalı olan benim gibiler varsa, sudan çıktıktan sonra yenilemek gerekebilir, suyla akıyor. Mineralli olmasının getirdiği bir özellik. Diğerleri zaten ciltle etkileşiyor.

Organicare Pişik Losyonu

      Bu pişik losyonunun ne işi var yüzümde endişelerini bir yere bırakın ve vücudunuzda neresi varsa sürün. Yine sürümü kolay, sıfır yağ izi bırakan bir krem. Pişiğin tedavisi amaçlı hiç denek olmadım ama etkili olacağı kesin. En azından gönül rahatlığıyla rahatlatması için kullanılabilir.Sürün serin serin.( Artık mantara dönüştüyse hemen bir doktora gidin, hiçbir kremle geçmez)

Organicare Saç ve Vücut Şampuanı

     Babam ve annemin de uygun fiyatlı olduğu için kendilerinde 1-2 kez denemeye kıyabildiği bir şampuan. Pamuk pamuk oldu diyorlar kendileri, onlarınki pamuk gibi olduysa, benimkini varın siz düşünün. Çok köpürmüyor söylemesi, köpürtücü yok malum. Kıvamı daha yoğun olsaymış daha uzun süre kullanılabilirmiş. Marketlerden alınan şampuan kıvamlarını beklemeyin. Kokusu çok hoş, azcık yesem?

Organicum Yetişkin Şampuanı

Yeşil olanı yağlı saçlar için, bir de kuru ve normal saçlar için olanı var, fotoğrafı yok. Yanda da güneş kremi ve losyonun kıvamını göstermeye çalıştım.
     Baya büyük bir boy. Fiyatına göre yine çok uygun ürünlerden.Bitki özlerinden elde edilen hidrosollü su ile üretiliyormuş. Saç dökülmesini ciddi boyutta azaltıyor, saçı uzatıyor. Yoğunluğu yine çok fazla değil. Deneyen herkes memnun kaldı. Herşeyi bilen kadın, sanki distribütörüymüş gibi ona buna tavsiye ediyor, komisyon alsa bari!

 

 

DOĞAL ÇATLAK KREMİ ( Ev yapımı )
DOĞAL GÜNLÜK KREM
DOĞAL CİLT TEMİZLİĞİ
Yorumlar
  • Minik Lab Okuru

    MinikLab'a hoş geldiniz. Burada her çocuk; kendi ölçüsüyle, kendi tarifiyle, kendi kuramıyla deneyini yapar.

Yukarı Çık